№ 271-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калоян Александров Стойнов за кандидат за кмет на кметство Бусманци в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 270-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Георги Радов Младенов за кандидат за кмет на кметство Лозен в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 269-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Венцислав Димитров Игнатов за кандидат за кмет на кметство Кривина в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 268-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Александър Йорданов Борисов за кандидат за кмет на кметство Кокаляне в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 267-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Антон Владимиров Владимиров за кандидат за кмет на кметство Казичене в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 266-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Дойчин Стоянов Сремкин за кандидат за кмет на кметство Железница в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 265-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Наталия Велинова Александрова за кандидат за кмет на кметство Долни Пасарел в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 264-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Божидар Василев Станоев за кандидат за кмет на кметство Герман в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 263-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Костов Маджаров за кандидат за кмет на кметство Бистрица в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 262-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Петър Велков Георгиев за кандидат за кмет на кметство Мърчаево в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 261-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васко Крумов Стоянов за кандидат за кмет на кметство Владая в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 260-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на РАНГЕЛ ВЪЛЕВ МАРКОВ за кандидат за кмет на район БАНКЯ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 259-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР ЕМИЛОВ СИЧАНОВ за кандидат за кмет на район ПАНЧАРЕВО в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 258-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДАНИЕЛА РУМЕНОВА РАЙЧЕВА за кандидат за кмет на район НОВИ ИСКЪР в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 257-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЛАДЕН ВАСИЛЕВ МЛАДЕНОВ за кандидат за кмет на район ВРЪБНИЦА в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 256-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МИЛКО АНТОНОВ МЛАДЕНОВ за кандидат за кмет на район ЛЮЛИН в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 255-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ХРИСТИНА МИЛЧОВА СЕМЕРДЖИЕВА за кандидат за кмет на район ОВЧА КУПЕЛ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 254-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ТЕОДОР БОГОМИЛОВ ПЕТКОВ за кандидат за кмет на район ВИТОША в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 253-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР КОНСТАНТИНОВ ДИЛЧЕВ за кандидат за кмет на район СТУДЕНТСКИ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 252-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МАРИЯ ЙОРДАНОВА ИЛИЕВА за кандидат за кмет на район МЛАДОСТ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения