№ 691-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Определяне чрез жребий на реда за представяне на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати в диспутите по БНТ-2 и Радио София, за провеждане на изборите на 27 октомври 2019 г.

№ 690-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Процедура за определяне на поредните номера на местните коалиции и инициативните комитети в бюлетините за гласуване в изборите за общински съветници и за кметове насрочени за 27 октомври 2019 година.

№ 689-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Заличаване регистрацията на Ивайло Владков Гроздев като независим кандидат за общински съветник в Столична община в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 688-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Заличаване регистрацията на Елена Христова Николова като независим кандидат за кмет на район Младост в Столична община в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 687-МИ / 25.09.2019

ОТНОСНО : Заличаване регистрацията на Мария Петрова Колева като независим кандидат за общински съветник в Столична община в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 686-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Кирилов Стефанов , независим кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Венцислав Андреев Мирчев за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 685-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Петров Гюров , независим кандидат за кмет на район Панчарево в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Капка Павлова Амзина за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 684-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Веселинов Веселинов , независим кандидат за кмет на район Витоша в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Светла Ангелова Ваташка за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 683-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мария Петрова Колева, независим кандидат за общински съветник в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Младен Христов Димов за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 682-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Лилия Петрова Донкова, независим кандидат за кмет на район Кремиковци в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Ралица Павлова Рашкова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 681-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Красимир Станчев Гьорев, независим кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Магдалена Георгиева Иванова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 680-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Владков Гроздев, независим кандидат за общински съветник в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Георги Николов Димов за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 679-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Елена Христова Николова , независим кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Димитър Георгиев Томов за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 678-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Благоев Асенов , независим кандидат за кмет на с. Волуяк в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Мариана Веселинова Михайлова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 677-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Александър Иванов Ваклин, независим кандидат за общински съветник в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Полина Панайотова Ваклин за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 676-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ЕВГЕНИ САНДЕВ НИКОЛОВ за кандидат за кмет на кметство Подгумер в Столична община, предложен от Местна коалиция НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ) за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 675-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Павлина Борисова Паскалева за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 674-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Недко Петров Иванов за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 673-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Иван Василев Георгиев за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 672-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Цветан Костов Попов за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения