№ 525-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Георгиев Дренчев за кандидат за кмет на Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 524-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлиян Йорданов Донков за кандидат за кмет на кметство с. Лозен в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 523-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мариана Василева Георгиева за кандидат за кмет на кметство с. Железница в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 522-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Виктория Георгиева Илиева за кандидат за кмет на кметство с. Бистрица в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 521-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Кристияна Колева Колева за кандидат за кмет на кметство с. Владая в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 520-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Маргаритка Иванова Станкова за кандидат за кмет на кметство с. Герман в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 519-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Десислава Филипова Николова за кандидат за кмет на район Банкя в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 518-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мариян Руменов Христов за кандидат за кмет на район Панчарево в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 517-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Бончо Василев Ников за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 516-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Кирилов Калчев за кандидат за кмет на район Връбница в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 515-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Йордан Николаев Янков за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 514-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ангел Георгиев Стефанов за кандидат за кмет на район Овча купел в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 513-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Христо Вълчанов Вълчанов за кандидат за кмет на район Витоша в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 512-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Петко Горанов Горанов за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 511-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Светозар Иванов Маджов за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 510-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калоян Василев Луканов за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 509-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Ивов Манчев за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 508-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Венцислав Василев Кръстев за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 507-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Полина Аракел Куюмджиян за кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 506-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Петров Божилов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения