№ 505-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Константин Петров Павлов за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 504-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Филип Димитров Симеонов за кандидат за кмет на район Изгрев в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 503-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Георги Пламенов Илиев за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 502-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Атанас Стоименов Горов за кандидат за кмет на район Подуяне в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 501-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Цветан Георгиев Георгиев за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 500-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Борисов Александров за кандидат за кмет на район Оборище в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 499-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васил Василев Кънев за кандидат за кмет на район Възраждане в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 498-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Росина Георгиева Станиславова за кандидат за кмет на район Красно село в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 497-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Трайчо Димитров Трайков за кандидат за кмет на район Средец в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 496-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 495-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Борислав Александров Игнатов за кандидат за кмет на Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 494-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ФИЛИП ЙОРДАНОВ НЕДЕВ за кандидат за кмет на район СЛАТИНА в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 493-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ФАЗЛИЙСКИ за кандидат за кмет на район КРЕМИКОВЦИ в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 492-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на АТАНАС ТРИФОНОВ СИМЕОНОВ за кандидат за кмет на район БАНКЯ в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 491-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на СВЕТЛОЗАР ЙОРДАНОВ ПАВЛОВ за кандидат за кмет на район ЛЮЛИН в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 490-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ за кандидат за кмет на район НАДЕЖДА в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 489-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КАЛИН РОСЕНОВ МОРАВСКИ за кандидат за кмет на район КРАСНО СЕЛО в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 488-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДЕТЕЛИНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА за кандидат за кмет на район КРАСНА ПОЛЯНА в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 487-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ СЛИВОВ за кандидат за кмет на район ВИТОША в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 486-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ за кандидат за кмет на район ПОДУЯНЕ в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения