11.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 11.10.2019 г.

10.10.2019

График за обучение на членовете на секционни избирателни комисии/СИК/

Дата/час за обучение

Административен район/място на обучение

Обучители

21.10.2019 г./18.00ч.

СРЕДЕЦ

ФНТС в България
ул.„Г.С.Раковски" № 108, ет.2, зала 4

 

Мария Георгиева

Красимира Шабанова

20.10.2019г.-две групи

16.00-18.00 часа

18.00-20.00часа

КРАСНО СЕЛО

ОКИ Красно село

Таня Дишлиева,

Антонета Крумова,

Борис Ефтимов

Бригита Костова-Атанасова

 

21.10.2019г ./18:00ч.

ВЪЗРАЖДАНЕ

Зала НОИ

Бул.“Ал.Стамболийски“№ 62

Валери Якимов,

Илия Илиев

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ОБОРИЩЕ

Дом на културата“Средец“

Ул.“Кракра“ № 2А

Георги Димитров,

Величка Грънчарова

 

22.10.2019 г./18:00ч

СЕРДИКА

Синдикален дом на културата на транспортните работници в България- клон София, бул."Кн.Мария Луиза"№106

Надя Ангелова,

Владимир Иванов,

Даниела Цекова

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ПОДУЯНЕ

49 СОУ „Бенито Хуарес", Актова зала
ул."Константин Фотинов" №4

Силвия Качулкова, Илия Илиев, Васил Кацов

23.10.2019 г./18:30ч.

СЛАТИНА

Зала Универсиада

Мария Георгиева

22.10.2019 г./18:00ч.

ИЗГРЕВ

Зала -  ул. А.Чехов 16а, ет.2

Полина Витанова

Снежана Кондева

Михаела Димитрова-Влавиану    

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ЛОЗЕНЕЦ

Аула , Биологически факултет на СУ

Метин Сюлейман,

Стоян Кожухаров

21.10.2019 г./18:00ч.

ТРИАДИЦА

НДК, зала 3, ет. 7

Надя Ангелова,

Роман Дражев,

Ивелина Виденова

 

16.10.2019г./ 18:00ч.

1-35 СИК

17.10.2019г./ 18:00ч.

36-77 СИК

КРАСНА ПОЛЯНА

123 СОУ „Ст. Стамболов“

Виолета Темелкова,

Огнян Кронев

21.10.2019г./18:00ч

ИЛИНДЕН

ПГТЕ „Хенри Форд"

Виолета Темелкова,

Огнян Кронев

21.10.2019г-18.00 часа-

1-36 СИК

 

22-10-2019г- 18.00 часа

37-71 СИК

НАДЕЖДА

153 ПГ „Неофит Рилски"

Христианна Василева,

Диан Асенов

22.10.2019г./18:00 часа

ИСКЪР

Дом на културата „Искър",
бул. „Кръстю Пастухов"№23

Борка Паракозова

Евгений Пепелянков

 

17.10.2019г, 18.10.2019г, 21.10.2019г, 22.10.2019г

18.00 часа

МЛАДОСТ

144 СОУ

Живка Котева,

Борис Ефтимов,

Даниел Стоянов

23.10.2019г./18.30ч.

СТУДЕНТСКИ

МГУ

Надя Ангелова,

Метин Сюлейман

19.10.2019г./9.30ч.-

1-36 СИК

 

19.10.2019г./12.30ч.

37-73 СИК

ВИТОША

ОКИ-Красно село

Стоян Кожухаров,

Таня Дишлиева

22.10.2019г./18:30ч.

ОВЧА КУПЕЛ

88 СОУ

Христианна Василева, Венцеслав Йотов

16.10.2019г./17:30ч.

1-40 СИК- 90СОУ,

 

17.10.2019г./ 17:30ч

41-68СИК- 79СОУ,

 

21.10.2019./ 17:30ч

69-97-СИК

79СОУ,

 

22.10.2019г./ 17:30ч

 8-132-

90СОУ

ЛЮЛИН

 

Соня Василева ,

Силвия Качулкова

23.10.2019г./18:00 ч,

ВРЪБНИЦА

74 СУ „Гоце Делчев“, ет. 2, актова зала

Валери Якимов

Мариника Якова

21.10.2019г./18:30ч.

НОВИ ИСКЪР

Читалище“Христо Ботев“

Силвия Качулкова,

Васил Кацов

 

22.10.2019г./18:30ч.

КРЕМИКОВЦИ

Дом на Културата, гр. Бухово

Виолета Темелкова,

 

23.10.2019г./17:00ч.

ПАНЧАРЕВО

Салон на Читалище -с.Панчарево

Виолета Темелкова,

Дарина Пачева

Бригита Костова-Атанасова

 

23.10.2019г./18:00ч.

 

БАНКЯ

Актова зала на 78 СОУ

Жана Иванова,

Силвия Качулкова,

Васил Кацов

09.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 09.10.2019 г.

07.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 07.10.2019 г.

03.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 16.00 ч. на 04.10.2019 г.

 
02.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 02.10.2019 г.

 
01.10.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 01.10.2019 г.

 
29.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 30.09.2019 г.

 
28.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 18.00 ч. на 29.09.2019 г.

27.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 27.09.2019 г.

26.09.2019

Поредните номера на местните коалиции и инициативните комитети в бюлетините за гласуване в Столична община, в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27 октомври 2019 г.

Пореден номер в бюлетините

Местна коалиция/Независим кандидат

67

ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ)

68

Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

69

НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)

70

БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община

71

БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за общински съветник

72

ГЕРГИН АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВ – независим кандидат за общински съветник

73

ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Житен

74

ИВО ВАСИЛЕВ ПИПЕРОВ – независим кандидат за кмет на район Банкя

75

МАЯ БОЖИДАРОВА МАНОЛОВА-НАЙДЕНОВА – независим кандидат за кмет на Столична община

76

САМУИЛ ЧАВДАРОВ ПОПОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Бистрица

77

СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА КРУМОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Доброславци

78

ЕЛЕОНОРА МИТКОВА АНГЕЛОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Яна

79

ЕВЕЛИНА ЛАТИЯН ЯНКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Иваняне

80

ИВАЙЛО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Мрамор

81

РОСИЦА СТОЯНЧОВА СТОЯНЧОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Горни Богров

82

ГЕОРГИ МИЛАНОВ МИЛАНОВ – независим кандидат за кмет на район Красна поляна

83

РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община

84

ЦВЕТАНКА ВАСИЛЕВА ЗДРАВКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Владая

85

ВАСИЛ БОЖИДАРОВ ЦОЛОВ – независим кандидат за кмет на район Оборище

86

РУМЯНА СТОЯНЧОВА РАДЕВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров

87

СТЕФАН КИРИЛОВ СТЕФАНОВ – независим кандидат за кмет на район Младост

88

ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ЧОБАНОВА – независим кандидат за кмет на кметство гр. Бухово

89

НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГЮРОВ – независим кандидат за кмет на район Панчарево

90

ЛИЛИЯ ПЕТРОВА ДОНКОВА – независим кандидат за кмет на район Кремиковци

91

КРАСИМИР СТАНЧЕВ ГЬОРЕВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне

92

ДИМИТЪР БЛАГОЕВ АСЕНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Волуяк

93

АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ВАКЛИН – независим кандидат за общински съветник

94

НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ ВЕСЕЛИНОВ – независим кандидат за кмет на район Витоша

24.09.2019

Съобщение

Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК) ще проведе на 25.09.2019 г. от 16.30 часа, в сградата на Столична община, гр. София, ул. Московска № 33, зала 1, ет. 2 жребий за определяне на реда за представяне в диспутите по БНТ-2 и Радио София, на регистрираните в ОИК партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

21.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 22.09.2019 г.

19.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 19.09.2019 г.

16.09.2019

РЕГИСТРАЦИЯ НА КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ, ОТ ПОЛИТИЧЕСКИ ПАРТИИ И КОАЛИЦИИ, МЕСТНИ КОАЛИЦИИ И ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ

При подаване на Предложението  за регистрация на кандидатски листи, от политически партии и коалиции, местни коалиции и инициативни комитети, следва да се представят данните на кандидатите и на електронен носител, в структуриран вид  във формат EXCEL - изтеглете от тук

kand_listi-OIK+2246.xls

16.09.2019

Съобщение

Началният срок за приемане на документи за регистрация на кандидатски листи за  участие в изборите за общински съветници и за кметове е 17 септември 2019 г.,  09:00ч.

Крайният срок за приемане на документи за регистрация на кандидатски листи е 24 септември 2019 г., 17:00 ч..

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 ч.

15.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 16.09.2019 г.

13.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 14.09.2019 г.

12.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 12.09.2019 г.

11.09.2019

Съобщение

УКАЗАНИЯ ЗА ОИК ПРИ ОБРАБОТВАНЕ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИ ДАННИ В ИЗБОРИТЕ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ И КМЕТОВЕ НА 27 ОКТОМВРИ 2019 Г.

Указания за ОИК

11.09.2019

Съобщение

Централната избирателна комисия с Решение № 638-МИ от 21.08.2019 г., изменено и допълнено с Решение № 705-МИ от 23 август 2019 г., определи формата и структурирания електронен вид на списъците на избирателите, подкрепящи регистрацията на независим кандидат за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

  • Приложение № 1: Указание за попълване на „списък“ в структуриран електронен вид от подкрепящи регистрацията на независим кандидат за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.  – изтеглете от тук
  • Приложение № 2: Електронна форма на данните в структуриран електронен вид – изтеглете от тук
09.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 10.09.2019 г.

06.09.2019

Съобщение

Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 11.00 ч. на 07.09.2019 г.

05.09.2019

Съобщение

Началният срок за подаване на документи за регистрация на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети в Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г., е 05 септември 2019 г.,13:00 ч.

Крайният срок за подаване на документи за регистрация  е 16 септември 2019 г., 17:00 ч.

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 часа.

Когато при проверка на представените документи се установят непълноти или несъответствия, ОИК дава незабавно указания за отстраняването им в срок до три дни от съобщаването, но не по-късно от крайния срок за регистрация – 17:00 ч. на 16 септември 2016 г.

още съобщения

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения