№ 385-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на СВЕТОСЛАВА ИВАНОВА ГОРАНОВА за кандидат за кмет на район КРАСНО СЕЛО в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 384-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ НИКОЛОВ за кандидат за кмет на район СРЕДЕЦ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 383-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 382-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тончо Ненков Токмакчиев за кандидат за кмет на Столична община, предложен от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 381-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Виктория Александрова Александрова за кандидат за кмет на кметство с. Лозен в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 380-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Емил Любенов Спасов за кандидат за кмет на кметство с. Кривина в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 379-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Владимиров Везенков за кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 378-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Григор Стоянчов Григоров за кандидат за кмет на кметство с. Казичене в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 377-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Надя Димитрова Оронова за кандидат за кмет на кметство с. Бистрица в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 376-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Пламен Иванов Колев за кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 375-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тодор Методиев Димитров за кандидат за кмет на кметство гр. Бухово в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 374-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Соня Ангелова Стоянова за кандидат за кмет на кметство с. Чепинци в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 373-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Камелия Христова Костадинова за кандидат за кмет на кметство с. Световрачене в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 372-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлияна Наскова Славкова за кандидат за кмет на кметство с. Подгумер в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 371-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Маргарита Диаманди Башоглу за кандидат за кмет на кметство с. Мировяне в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 370-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Капка Николова Найденова за кандидат за кмет на кметство с. Кътина в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 369-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Рангелов Георгиев за кандидат за кмет на кметство с. Кубратово в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 368-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Галя Христова Георгиева за кандидат за кмет на кметство с. Житен в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 367-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлия Иванова Петрова за кандидат за кмет на кметство с. Балша в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 366-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивета Борисова Николова за кандидат за кмет на кметство с. Мало Бучино в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения