№ 391-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КАМЕЛИЯ ПЕТРОВА КЮРКЧИЕВА за кандидат за кмет на район ИЗГРЕВ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 390-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на НИКОЛАЙ ЛЮБОМИРОВ ТОДОРОВ за кандидат за кмет на район СЛАТИНА в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 389-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МАРИЯ ЙОРДАНОВА ЙОНЧЕВА за кандидат за кмет на район ПОДУЯНЕ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 388-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ПЕТЪР ВАЛЕРИЕВ КИТЕВ за кандидат за кмет на район СЕРДИКА в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 387-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ВАЛЕНТИН СИМЕОНОВ СИМОВ за кандидат за кмет на район ОБОРИЩЕ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 386-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на НИКОЛА ТАНЧЕВ НИКОЛОВ за кандидат за кмет на район ВЪЗРАЖДАНЕ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 385-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на СВЕТОСЛАВА ИВАНОВА ГОРАНОВА за кандидат за кмет на район КРАСНО СЕЛО в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 384-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ НИКОЛОВ за кандидат за кмет на район СРЕДЕЦ в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 383-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 382-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тончо Ненков Токмакчиев за кандидат за кмет на Столична община, предложен от партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 381-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Виктория Александрова Александрова за кандидат за кмет на кметство с. Лозен в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 380-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Емил Любенов Спасов за кандидат за кмет на кметство с. Кривина в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 379-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Владимиров Везенков за кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 378-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Григор Стоянчов Григоров за кандидат за кмет на кметство с. Казичене в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 377-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Надя Димитрова Оронова за кандидат за кмет на кметство с. Бистрица в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 376-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Пламен Иванов Колев за кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 375-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тодор Методиев Димитров за кандидат за кмет на кметство гр. Бухово в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 374-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Соня Ангелова Стоянова за кандидат за кмет на кметство с. Чепинци в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 373-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Камелия Христова Костадинова за кандидат за кмет на кметство с. Световрачене в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 372-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлияна Наскова Славкова за кандидат за кмет на кметство с. Подгумер в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения