№ 667-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Вера Димитрова Крумова за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 666-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлиан Костадинов Здравков за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 665-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 664-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Десислава Захариева Боянова за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 663-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлия Недялкова Маджарова за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 662-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Албена Симеонова Радоева за кандидат за кмет на район Кремиковци в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 661-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Галина Юлиянова Младенова за кандидат за кмет на район Красно село в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 660-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Валери Асенов Митров за кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 659-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ангел Христов Илиев за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 658-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Галя Стефанова Димитрова за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 657-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Диян Георгиев Петков за кандидат за кмет на район Витоша в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 656-МИ/ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 655-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИАНА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА за кандидат за кмет на Столична община, предложен от партия „БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 654-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Борис Боянов Гаврилов за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 653-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Борислав Любомиров Иванов за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 652-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Атанасов Русев за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 651-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Славов Димитров за кандидат за кмет на район Връбница в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 650-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ива Марианова Костодинова за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 649-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Величка Борисова Геориева за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 648-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Стоянов Докузанов за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложен от ПП „АТАКА“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 1240-МИ / 31.01.2020

    относно: прекратяване пълномощията на Михаил Иванов Ставрев, общински съветник от Коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ.

  • № 1239-МИ / 20.01.2020

    относно: Определяне на процесуални представители на ОИК Столична община пред ВАС.

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

всички решения