№ 551-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Стоянов Дъбов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 550-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Цветков Илков за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 549-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тодор Стоянов Гроздев за кандидат за кмет на район Средец в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 548-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Илия Иванов Иванов за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 547-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калин Найденов Ганев за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 546-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Венциславов Антов за кандидат за кмет на район Подуене в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 545-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Александров Василев за кандидат за кмет на район Панчарево в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 544-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Костадинов Илиев за кандидат за кмет на район Овча Купел в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 543-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Бориславов Борисов за кандидат за кмет на район Оборище в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 542-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Анжела Петрова Васинский за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 541-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Александров Александров за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 540-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Боян Младенов Захариев за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 539-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Цветелина Миткова Димитрова - Узунова за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 538-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тодор Денчев Христов за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 537-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васил Стефанов Василев за кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 536-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Цветков Тихолов - Франц за кандидат за кмет на район Красно Село в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 535-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Вера Ангелова Тасева за кандидат за кмет на район Кремиковци в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 534-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Красимир Рангелов Гълъбов за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 533-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димо Георгиев Дренчев за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 532-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Чавдаров Петров за кандидат за кмет на район Изгрев в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения