№ 265-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Наталия Велинова Александрова за кандидат за кмет на кметство Долни Пасарел в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 264-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Божидар Василев Станоев за кандидат за кмет на кметство Герман в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 263-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Костов Маджаров за кандидат за кмет на кметство Бистрица в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 262-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Петър Велков Георгиев за кандидат за кмет на кметство Мърчаево в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 261-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васко Крумов Стоянов за кандидат за кмет на кметство Владая в Столична община, предложен от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 260-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на РАНГЕЛ ВЪЛЕВ МАРКОВ за кандидат за кмет на район БАНКЯ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 259-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР ЕМИЛОВ СИЧАНОВ за кандидат за кмет на район ПАНЧАРЕВО в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 258-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДАНИЕЛА РУМЕНОВА РАЙЧЕВА за кандидат за кмет на район НОВИ ИСКЪР в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 257-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЛАДЕН ВАСИЛЕВ МЛАДЕНОВ за кандидат за кмет на район ВРЪБНИЦА в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 256-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МИЛКО АНТОНОВ МЛАДЕНОВ за кандидат за кмет на район ЛЮЛИН в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 255-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ХРИСТИНА МИЛЧОВА СЕМЕРДЖИЕВА за кандидат за кмет на район ОВЧА КУПЕЛ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 254-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ТЕОДОР БОГОМИЛОВ ПЕТКОВ за кандидат за кмет на район ВИТОША в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 253-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР КОНСТАНТИНОВ ДИЛЧЕВ за кандидат за кмет на район СТУДЕНТСКИ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 252-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МАРИЯ ЙОРДАНОВА ИЛИЕВА за кандидат за кмет на район МЛАДОСТ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 251-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИВАЙЛО ЕЛКОВ ЦЕКОВ за кандидат за кмет на район ИСКЪР в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 250-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДИМОВ за кандидат за кмет на район НАДЕЖДА в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 249-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИВАН ЙОРДАНОВ БОЖИЛОВ за кандидат за кмет на район ИЛИНДЕН в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 248-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ИВАН ВЪЛЧЕВ ЧАКЪРОВ за кандидат за кмет на район КРАСНА ПОЛЯНА в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 247-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на НИКОЛАЙ СТОЯНОВ ТЕРЗИЕВ за кандидат за кмет на район ТРИАДИЦА в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 246-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ЛЮБОМИР ЛЮБОМИРОВ ДРЕКОВ за кандидат за кмет на район ЛОЗЕНЕЦ в Столична община, предложена от МК ГЕРБ /СДС/ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения