№ 565-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Анна Петрова Тасева за кандидат за кмет на кметство Яна в Столична община, предложен от КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ" за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 564-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Найден Петков Костадинов за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 563-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мирослав Юриев Илиев за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 562-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Станислава Пламенова Александрова за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 561-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Пламен Георгиев Александров за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 560-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Любомир Василев Филипов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 559-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“  за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 558-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Заличаване регистрацията на инициативен комитет за издигане на Румен Атанасов Русев за независим кандидат за кмет на район Младост, Столична община в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.

№ 557-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „Движение 21“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 556-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Панчо Георгиев Малезанов за кандидат за кмет на район Изгрев в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 555-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стоян Илиев Георгиев за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 554-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Людмил Александров Аспарухов за кандидат за кмет на район Подуяне в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 553-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Златко Кръстев Атанасов за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 552-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 551-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Стоянов Дъбов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 550-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Цветков Илков за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 549-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Тодор Стоянов Гроздев за кандидат за кмет на район Средец в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 548-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Илия Иванов Иванов за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 547-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калин Найденов Ганев за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 546-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Венциславов Антов за кандидат за кмет на район Подуене в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения