№ 511-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Светозар Иванов Маджов за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 510-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калоян Василев Луканов за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 509-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стефан Ивов Манчев за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 508-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Венцислав Василев Кръстев за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 507-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Полина Аракел Куюмджиян за кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 506-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Петров Божилов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 505-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Константин Петров Павлов за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 504-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Филип Димитров Симеонов за кандидат за кмет на район Изгрев в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 503-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Георги Пламенов Илиев за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 502-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Атанас Стоименов Горов за кандидат за кмет на район Подуяне в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 501-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Цветан Георгиев Георгиев за кандидат за кмет на район Сердика в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 500-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Борисов Александров за кандидат за кмет на район Оборище в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 499-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васил Василев Кънев за кандидат за кмет на район Възраждане в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 498-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Росина Георгиева Станиславова за кандидат за кмет на район Красно село в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 497-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Трайчо Димитров Трайков за кандидат за кмет на район Средец в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 496-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 495-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Борислав Александров Игнатов за кандидат за кмет на Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 494-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на ФИЛИП ЙОРДАНОВ НЕДЕВ за кандидат за кмет на район СЛАТИНА в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 493-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ФАЗЛИЙСКИ за кандидат за кмет на район КРЕМИКОВЦИ в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 492-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на АТАНАС ТРИФОНОВ СИМЕОНОВ за кандидат за кмет на район БАНКЯ в Столична община, предложена от партия „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ(СДП)” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения