№ 531-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Иво Георгиев Русчев за кандидат за кмет на район Възраждане в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 530-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мария Николаева Стефанова за кандидат за кмет на район Връбница в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 529-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Георгиев Чорбов за кандидат за кмет на район Витоша в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 528-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Иван Емилов Савов за кандидат за кмет на район Банкя в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 527-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на РУМЕН АНГЕЛОВ ХРИСТОВ за кандидат за кмет на кметство Иваняне в Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 526-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 525-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Николай Георгиев Дренчев за кандидат за кмет на Столична община, предложен от ПП „Възраждане“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 524-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлиян Йорданов Донков за кандидат за кмет на кметство с. Лозен в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 523-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мариана Василева Георгиева за кандидат за кмет на кметство с. Железница в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 522-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Виктория Георгиева Илиева за кандидат за кмет на кметство с. Бистрица в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 521-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Кристияна Колева Колева за кандидат за кмет на кметство с. Владая в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 520-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Маргаритка Иванова Станкова за кандидат за кмет на кметство с. Герман в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 519-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Десислава Филипова Николова за кандидат за кмет на район Банкя в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 518-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мариян Руменов Христов за кандидат за кмет на район Панчарево в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 517-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Бончо Василев Ников за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 516-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Кирилов Калчев за кандидат за кмет на район Връбница в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 515-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Йордан Николаев Янков за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 514-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ангел Георгиев Стефанов за кандидат за кмет на район Овча купел в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 513-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Христо Вълчанов Вълчанов за кандидат за кмет на район Витоша в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 512-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Петко Горанов Горанов за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложен от КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения