№ 371-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Маргарита Диаманди Башоглу за кандидат за кмет на кметство с. Мировяне в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 370-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Капка Николова Найденова за кандидат за кмет на кметство с. Кътина в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 369-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Рангелов Георгиев за кандидат за кмет на кметство с. Кубратово в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 368-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Галя Христова Георгиева за кандидат за кмет на кметство с. Житен в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 367-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлия Иванова Петрова за кандидат за кмет на кметство с. Балша в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 366-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивета Борисова Николова за кандидат за кмет на кметство с. Мало Бучино в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 365-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Гергин Радев Георгиев за кандидат за кмет на кметство с. Мърчаево в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 364-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Незабравка Михайлова Илиева за кандидат за кмет на кметство с. Владая в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 363-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Боряна Тодорова Георгиева-Стойнова за кандидат за кмет на кметство с. Бусманци в Столична община, предложен от партия „ВМРО – Българско национално движение“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 362-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румен Мирчов Войчин за кандидат за кмет на район Панчарево в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 361-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Асен Никифоров Костов за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 360-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Димитър Борисов Антов за кандидат за кмет на район Връбница в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 359-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Георги Ясенов Желязков за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 358-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Калина Николаева Калинкова-Раданова за кандидат за кмет на район Овча купел в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019

№ 357-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Атанас Иванов Медникаров за кандидат за кмет на район Студентски в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 356-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мария Йорданова Цветкова за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 355-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Гергана Николова Калпачка за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 354-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Кристина Миленова Бонева-Евтимова за кандидат за кмет на район Надежда в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 353-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Виолета Стаменова Тодорова за кандидат за кмет на район Илинден в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 352-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Владимир Веселинов Митов за кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложен от партия ВМРО – Българско национално движение за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения