№ 571-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юлиан Филипов Кесяков за кандидат за кмет на район Банкя в Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 570-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Юрий Михайлов Колчев за кандидат за кмет на район Овча Купел в Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 569-МИ/ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Едуард Жираир Гюрджиян за кандидат за кмет на район Лозенец в Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 568-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Пламен Захариев Зарков за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 567-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 566-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на МЛАДЕН АЛЕКСАНДРОВ МЛАДЕНОВ за кандидат за кмет на Столична община, предложена от ПП „Национална Републиканска Партия“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 565-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Анна Петрова Тасева за кандидат за кмет на кметство Яна в Столична община, предложен от КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ" за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 564-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Найден Петков Костадинов за кандидат за кмет на район Люлин в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 563-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Мирослав Юриев Илиев за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 562-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Станислава Пламенова Александрова за кандидат за кмет на район Искър в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 561-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Пламен Георгиев Александров за кандидат за кмет на район Младост в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 560-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Любомир Василев Филипов за кандидат за кмет на район Триадица в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 559-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“  за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 558-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Заличаване регистрацията на инициативен комитет за издигане на Румен Атанасов Русев за независим кандидат за кмет на район Младост, Столична община в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.

№ 557-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „Движение 21“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 556-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Панчо Георгиев Малезанов за кандидат за кмет на район Изгрев в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 555-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Стоян Илиев Георгиев за кандидат за кмет на район Нови Искър в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 554-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Людмил Александров Аспарухов за кандидат за кмет на район Подуяне в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 553-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Златко Кръстев Атанасов за кандидат за кмет на район Слатина в Столична община, предложен от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 552-МИ / 24.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от ПП „Глас народен“ за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения