Заседания

Заседание от дата 22.09.2019 от 17:00 часа.

Решения

№ 205-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Детелина Василева Чобанова, независим кандидат за кмет на кметство гр. Бухово в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Милен Детелинов Чобанов за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 204-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Иво Василев Пиперов, независим кандидат за кмет на район Банкя в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Александрина Величкова Стоянова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 203-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Радослав Стоилов Каратанчев, независим кандидат за кмет на Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Борислав Руменов Райчев за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 202-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Росица Стоянчова Стоянчова, независим кандидат за кмет на кметство с. Горни Богров в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Диана Иванова Бонева за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 201-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Румяна Стоянчова Радева, независим кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Мариана Орлинова Стоилова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 200-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Постъпили сигнали от Катя Грънчарова и Бранимир Панталеев, касаещи разпространение на агитационни материали на територията на кв. Драгалевци и с. Владая, район Витоша, Столична община

№ 199-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Назначаване на съставите на 56 / петдесет и шест/ броя секционни избирателни комисии /СИК/ в Район „Връбница” и утвърждаване списъците с резервните членове.

№ 198-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Васил Божидаров Цолов, независим кандидат за кмет на район Оборище в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Найден Георгиев Дилков за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 197-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за общински съветници в Столична община, предложена от Политическа партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 196-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Петър Николаев Клисаров за кандидат за кмет на Столична община, предложен от Политическа партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ” за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 195-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Георги Миланов Миланов, независим кандидат за кмет на район Красна поляна в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Владислав Иванов Попов за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 194-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Евгени Йорданов Игнатов, независим кандидат за кмет на кметство с. Житен в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Жана Василева Захариева за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 193-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Цветанка Василева Здравкова, независим кандидат за кмет на кметство с. Владая в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Димитрина Тодорова Костадинова за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 192-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Евелина Латиян Янкова, независим кандидат за кмет на кметство с. Иваняне в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Първан Георгиев Янков за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 191-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Ивайло Любенов Иванов, независим кандидат за кмет на кметство с. Мрамор в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Любомир Георгиев Толев за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 190-МИ / 22.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Самуил Чавдаров Попов, независим кандидат за кмет на кметство с. Бистрица в Столична община, предложен от Инициативен комитет, представляван от Александър Йорданов Пашалийски за участие в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

Календар

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения