Заседания

Заседание от дата 12.09.2019 от 17:00 часа.

Решения

№ 49-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Румяна Стоянчова Радева за кмет на кметство Долни Богров, Столична община

№ 48-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на коалиция „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“ за участие в изборите за общински съветници в Столична община на 27 октомври 2019г.

№ 47-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на коалиция „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“за участие в изборите за кмет на Столична община на 27 октомври 2019г.

№ 46-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Детелина Василева Чобанова за кмет на кметство Бухово, Столична община

№ 45-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Елена Христова Николова за кмет на район Младост, Столична община

№ 44-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Стефан Кирилов Стефанов за кмет на район Младост, Столична община

№ 43-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Васил Божидаров Цолов за кмет на район Оборище, Столична община

№ 42-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Ивайло Любенов Иванов за кмет на кметство Мрамор, Столична община

№ 41-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Изчисляване на съставите и ръководствата на секционните избирателни комисии (без подвижни и служебни) за изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.

№ 40-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Политическа партия ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ за участие в изборите за общински съветници в Столична община на 27 октомври 2019г.

№ 39-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на Политическа партия ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ за участие в изборите за кмет на Столична община на 27 октомври 2019г.

№ 38-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Определяне броя на членовете на евентуалните подвижни и служебни секционни избирателни комисии на територията на Столична община при произвеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019г.

№ 37-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Определяне броя на членовете на секционните избирателни комисии(без подвижни и служебни) на територията на Столична община произвеждане на избори за общински съветници и кметове, насрочени за 27.10.2019 г.

№ 36-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Радослав Стоилов Каратанчев за кмет на Столична община

№ 35-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Цветанка Василева Здравкова за кмет на кметство с. Владая, Столична община

№ 34-МИ / 12.09.2019

ОТНОСНО : Регистрация на инициативен комитет за издигане на независим кандидат Филип Димитров Симеонов за кмет на район Изгрев, Столична община

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения