Съобщение
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 11.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 11.10.2019 г.
Дата/час за обучение | Административен район/място на обучение | Обучители |
21.10.2019 г./18.00ч. | СРЕДЕЦ ФНТС в България ул.„Г.С.Раковски" № 108, ет.2, зала 4 |
Мария Георгиева Красимира Шабанова |
20.10.2019г.-две групи 14.00-16.00 часа 16.00-18.00часа |
КРАСНО СЕЛО ОКИ Красно село |
Таня Дишлиева, Антонета Крумова, Борис Ефтимов Бригита Костова-Атанасова |
21.10.2019г ./18:00ч. | ВЪЗРАЖДАНЕ Зала НОИ Бул.“Ал.Стамболийски“№ 62 |
Валери Якимов, Илия Илиев |
22.10.2019 г./18:30ч. | ОБОРИЩЕ Дом на културата“Средец“ Ул.“Кракра“ № 2А |
Георги Димитров, Величка Грънчарова |
22.10.2019 г./18:00ч | СЕРДИКА Синдикален дом на културата на транспортните работници в България- клон София, бул."Кн.Мария Луиза"№106 |
Надя Ангелова, Владимир Иванов, Даниела Цекова |
22.10.2019 г./18:30ч. | ПОДУЯНЕ 49 СОУ „Бенито Хуарес", Актова зала ул."Константин Фотинов" №4 |
Силвия Качулкова, Илия Илиев, Васил Кацов |
23.10.2019 г./18:30ч. | СЛАТИНА Зала Универсиада |
Мария Георгиева |
22.10.2019 г./18:00ч. | ИЗГРЕВ Зала - ул. А.Чехов 16а, ет.2 |
Полина Витанова Снежана Кондева Михаела Димитрова-Влавиану |
22.10.2019 г./18:30ч. | ЛОЗЕНЕЦ Аула Максима, Университет по архитектура, строителство и геодезия /УАСГ/, бул. Христо Смирненски 1 |
Метин Сюлейман, Стоян Кожухаров |
21.10.2019 г./18:00ч. | ТРИАДИЦА НДК, зала 3, ет. 7 |
Надя Ангелова, Роман Дражев, Ивелина Виденова |
16.10.2019г./ 18:00ч. 1-35 СИК 17.10.2019г./ 18:00ч. 36-77 СИК |
КРАСНА ПОЛЯНА 123 СОУ „Ст. Стамболов“ |
Виолета Темелкова, Огнян Кронев |
21.10.2019г./18:00ч | ИЛИНДЕН ПГТЕ „Хенри Форд" |
Виолета Темелкова, Огнян Кронев |
21.10.2019г-18.00 часа- 1-36 СИК 22-10-2019г- 18.00 часа 37-71 СИК |
НАДЕЖДА 153 ПГ „Неофит Рилски" |
Христианна Василева, Диан Асенов |
22.10.2019г./18:00 часа | ИСКЪР Дом на културата „Искър", бул. „Кръстю Пастухов"№23 |
Борка Паракозова Евгений Пепелянков |
17.10.2019г, 18.10.2019г, 21.10.2019г, 22.10.2019г 18.00 часа |
МЛАДОСТ 144 СОУ |
Живка Котева, Борис Ефтимов, Даниел Стоянов |
23.10.2019г./18.30ч. | СТУДЕНТСКИ МГУ |
Надя Ангелова, Метин Сюлейман |
19.10.2019г./9.30ч.- 1-36 СИК 19.10.2019г./12.30ч. 37-73 СИК |
ВИТОША ОКИ-Красно село |
Стоян Кожухаров, Таня Дишлиева |
22.10.2019г./18:30ч. | ОВЧА КУПЕЛ 88 СОУ |
Христианна Василева, Венцеслав Йотов |
16.10.2019г./17:30ч. 1-40 СИК- 90СОУ, 17.10.2019г./ 17:30ч 41-68СИК- 79СОУ, 21.10.2019./ 17:30ч 69-97-СИК 79СОУ, 22.10.2019г./ 17:30ч 8-132- 90СОУ |
ЛЮЛИН |
Соня Василева , Силвия Качулкова |
23.10.2019г./18:00 ч, | ВРЪБНИЦА 74 СУ „Гоце Делчев“, ет. 2, актова зала |
Валери Якимов Мариника Якова |
21.10.2019г./18:30ч. | НОВИ ИСКЪР Читалище“Христо Ботев“ |
Силвия Качулкова, Васил Кацов |
22.10.2019г./18:30ч. | КРЕМИКОВЦИ Дом на Културата, гр. Бухово |
Виолета Темелкова, |
23.10.2019г./17:00ч. | ПАНЧАРЕВО Салон на Читалище -с.Панчарево |
Виолета Темелкова, Дарина Пачева Бригита Костова-Атанасова |
23.10.2019г./18:00ч. |
БАНКЯ Актова зала на 78 СОУ |
Жана Иванова, Силвия Качулкова, Васил Кацов |
Уважаеми членове на секционни избирателни комисии /СИК/,
ОИК-Столична, разработи и прие обучителен материал по прилагане на Изборния кодекс, в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г., за секционните избирателни комисии. Презентацията може да изтеглите/отворите от тук
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 09.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 07.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 16.00 ч. на 04.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 02.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 01.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 30.09.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 18.00 ч. на 29.09.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 27.09.2019 г.
Пореден номер в бюлетините | Местна коалиция/Независим кандидат |
67 | ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ, ЗНС, НДСВ) |
68 | Местна коалиция ГЕРБ /СДС/ |
69 | НФСБ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ) |
70 | БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община |
71 | БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ – независим кандидат за общински съветник |
72 | ГЕРГИН АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВ – независим кандидат за общински съветник |
73 | ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Житен |
74 | ИВО ВАСИЛЕВ ПИПЕРОВ – независим кандидат за кмет на район Банкя |
75 | МАЯ БОЖИДАРОВА МАНОЛОВА-НАЙДЕНОВА – независим кандидат за кмет на Столична община |
76 | САМУИЛ ЧАВДАРОВ ПОПОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Бистрица |
77 | СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА КРУМОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Доброславци |
78 | ЕЛЕОНОРА МИТКОВА АНГЕЛОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Яна |
79 | ЕВЕЛИНА ЛАТИЯН ЯНКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Иваняне |
80 | ИВАЙЛО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Мрамор |
81 | РОСИЦА СТОЯНЧОВА СТОЯНЧОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Горни Богров |
82 | ГЕОРГИ МИЛАНОВ МИЛАНОВ – независим кандидат за кмет на район Красна поляна |
83 | РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВ – независим кандидат за кмет на Столична община |
84 | ЦВЕТАНКА ВАСИЛЕВА ЗДРАВКОВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Владая |
85 | ВАСИЛ БОЖИДАРОВ ЦОЛОВ – независим кандидат за кмет на район Оборище |
86 | РУМЯНА СТОЯНЧОВА РАДЕВА – независим кандидат за кмет на кметство с. Долни Богров |
87 | СТЕФАН КИРИЛОВ СТЕФАНОВ – независим кандидат за кмет на район Младост |
88 | ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ЧОБАНОВА – независим кандидат за кмет на кметство гр. Бухово |
89 | НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГЮРОВ – независим кандидат за кмет на район Панчарево |
90 | ЛИЛИЯ ПЕТРОВА ДОНКОВА – независим кандидат за кмет на район Кремиковци |
91 | КРАСИМИР СТАНЧЕВ ГЬОРЕВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Кокаляне |
92 | ДИМИТЪР БЛАГОЕВ АСЕНОВ – независим кандидат за кмет на кметство с. Волуяк |
93 | АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ВАКЛИН – независим кандидат за общински съветник |
94 | НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ ВЕСЕЛИНОВ – независим кандидат за кмет на район Витоша |
Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК) ще проведе на 25.09.2019 г. от 16.30 часа, в сградата на Столична община, гр. София, ул. Московска № 33, зала 1, ет. 2 жребий за определяне на реда за представяне в диспутите по БНТ-2 и Радио София, на регистрираните в ОИК партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.30 ч. на 24.09.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 22.09.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 19.09.2019 г.
Началният срок за приемане на документи за регистрация на кандидатски листи за участие в изборите за общински съветници и за кметове е 17 септември 2019 г., 09:00ч.
Крайният срок за приемане на документи за регистрация на кандидатски листи е 24 септември 2019 г., 17:00 ч..
Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 ч.
При подаване на Предложението за регистрация на кандидатски листи, от политически партии и коалиции, местни коалиции и инициативни комитети, следва да се представят данните на кандидатите и на електронен носител, в структуриран вид във формат EXCEL - изтеглете от тук
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 16.09.2019 г.
Заседание на Общинска избирателна комисия е насрочено за 17.00 ч. на 14.09.2019 г.
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на ПП „Атака“, поради избирането му за кмет на район
относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на кмета на район „Красно село“, Столична община
относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), назначен за заместник-министър и обявяване за избран на следващия в листата.