Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
Теодора Иванова Бижева-Комитска | 1/25.10.2019 |
Веселина Радостинова Железова | 2/25.10.2019 |
Боряна Илиева Божилова | 3/25.10.2019 |
Надежда Ангелова Ангелова | 4/25.10.2019 |
Илина Петрова Комитска-Божилова | 5/25.10.2019 |
Елена Георгиева Кирилова | 6/25.10.2019 |
Мануела Григорова Войнова | 7/25.10.2019 |
Олег Методиев Банкин | 8/25.10.2019 |
Мартин Олегов Банкин | 9/25.10.2019 |
Наташа Стоянова Стоянова | 10/25.10.2019 |
Калоян Божидаров Попов | 11/25.10.2019 |
Виолета Крумова Иванова | 12/25.10.2019 |
Дилян Илиев Цончев | 13/25.10.2019 |
Георги Василев Везиров | 14/25.10.2019 |
Александър Благоев Анастасов | 15/25.10.2019 |
Мартин Николов Бойкинов | 16/25.10.2019 |
Николай Силвиев Ангелов | 17/25.10.2019 |
Илиян Славчев Динков | 18/25.10.2019 |
Стела Георгиева Ненкова | 19/25.10.2019 |
Иво Димитров Исаев | 20/25.10.2019 |
Ива Веселинова Цветанова | 21/25.10.2019 |
Димитър Милков Исаев | 22/25.10.2019 |
Сайфие Юсуфова Хасанова | 23/25.10.2019 |
Бейхан Ахмедов Ахмедов | 24/25.10.2019 |
Кристиана Стефанова Ясникова | 25/25.10.2019 |
Неделчо Петров Замярков | 26/25.10.2019 |
Илко Христов Наумов | 27/25.10.2019 |
София Иванова Стефанова | 28/25.10.2019 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на ПП „Атака“, поради избирането му за кмет на район
относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на кмета на район „Красно село“, Столична община
относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), назначен за заместник-министър и обявяване за избран на следващия в листата.