Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
Габриела Петрова Петрова | 1/23.10.2019 |
Пенка Тодорова Христова | 2/23.10.2019 |
Теодора Христова Кирилова-Янкова | 3/23.10.2019 |
Надежда Николова Илиева | 4/23.10.2019 |
Мирослава Александрова Кръстева | 5/23.10.2019 |
Благой Георгиев Цветков | 6/23.10.2019 |
Станислава Валериева Юрукова | 7/23.10.2019 |
Костадинка Василева Мехмед | 8/23.10.2019 |
Стефан Димов Стефанов | 9/23.10.2019 |
Стефани Паунчева Илиева | 10/23.10.2019 |
Цветан Николаев Малчев | 11/23.10.2019 |
Алфред Христов Емилов | 12/23.10.2019 |
Деяна Крумова Недялкова | 13/23.10.2019 |
Анелия Йорданова Генчова | 14/23.10.2019 |
Зорница Ваньова Георгиева | 15/23.10.2019 |
Силвия Тодорова Владимирова | 16/23.10.2019 |
Димка Николова Спасова | 17/23.10.2019 |
Пеолина Василева Георгиева | 18/23.10.2019 |
Катина Георгиева Ценева | 19/23.10.2019 |
Мая Илиева Дамянова | 20/23.10.2019 |
Цветанка Иванова Кърпачева | 27/23.10.2019 |
Димитър Маринов Дойнов | 21/23.10.2019 |
Маргарита Георгиева Стоева | 22/23.10.2019 |
Диана Стойчева Ангелова | 23/23.10.2019 |
Диана Иванова Бонева | 24/23.10.2019 |
Десислава Жорова Петрова | 25/23.10.2019 |
Благой Цветанов Асенов | 26/23.10.2019 |
Борислава Чавдарова Арабаджиева | 28/24.10.2019 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на ПП „Атака“, поради избирането му за кмет на район
относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на кмета на район „Красно село“, Столична община
относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), назначен за заместник-министър и обявяване за избран на следващия в листата.