Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет | № и дата на пълномощното |
---|---|
Алена Александровна Лобачева | 4-25.10.2019 |
Ангел Асенов Илиев | 28-01.11.19 |
Антон Димитров Антонов | 26-01.11.19 |
Благой Николаев Игнатов | 15-01.11.19 |
Божил Цветанов Божилов | 25-01.11.19 |
Бойко Кирилов Маджаров | 14-25.10.2019 |
Борислав Николаев Анастасов | 18-01.11.19 |
Виктор Валентинов Борисов | 7-25.10.2019 |
Гален Петров Генков | 19-01.11.19 |
Георги Венков Георгиев | 5-25.10.2019 |
Георги Красимиров Гатев | 11-25.10.2019 |
Георги Мартинов Мартинов | 2-25.10.2019 |
Георги Тодоров Георгиев | 20-01.11.19 |
Димитър Йорданов Костов | 16-01.11.19 |
Димитър Цветанов Кръстев | 10-25.10.2019 |
Добромир Георгиев Георгиев | 9-25.10.2019 |
Евгени Драгов Алексиев | 6-25.10.2019 |
Евгений Николаевич Белий | 22-01.11.19 |
Емил Иванов Мачев | 17-01.11.19 |
Лако Христов Лаков | 23-01.11.19 |
Любчо Траянов Маринов | 21-01.11.19 |
Марина Маринова Шишкова | 12-25.10.2019 |
Мартин Йорданов Стаменков | 3-25.10.2019 |
Мирослав Валериев Донов | 1-25.10.2019 |
Надя Здравкова Александрова | 30-01.11.19 |
Памела Янкова Янкова | 13-25.10.2019 |
Пантелей Красимиров Неделчев | 8-25.10.2019 |
Пламен Иванов Александров | 29-01.11.19 |
Стефан Русинов Славчев | 24-01.11.19 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на ПП „Атака“, поради избирането му за кмет на район
относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на кмета на район „Красно село“, Столична община
относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), назначен за заместник-министър и обявяване за избран на следващия в листата.