Общинска избирателна комисия Столична


РЕШЕНИЕ
№ 766-МИ
Столична, 09.10.2019

ОТНОСНО: Утвърждаване на график за обучение на членовете на секционни избирателни комисии

 

Във връзка с насрочените за 27.10.2019г. избори за общински съветници и за кметове,  Общинската избирателна комисия в Столична община следва да извърши обучение на членовете на секционните избирателни комисии на територията на Столична община,

Поради което и на основание чл. 87, ал. 1, т. 4 от ИК, Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК)

 

РЕШИ:

  1. Утвърждава график за провеждане на обучения на членовете на СИК на територията на Столична община, както следва: 

Дата/час за обучение

Административен район/място на обучение

Обучители

21.10.2019 г./18.00ч.

СРЕДЕЦ

ФНТС в България
ул.„Г.С.Раковски" № 108, ет.2, зала 4

 

Мария Георгиева

Красимира Шабанова

20.10.2019г.-две групи

16.00-18.00 часа

18.00-20.00часа

КРАСНО СЕЛО

ОКИ Красно село

Таня Дишлиева,

Антонета Крумова,

Борис Ефтимов

Бригита Костова-Атанасова

 

21.10.2019г ./18:00ч.

ВЪЗРАЖДАНЕ

Зала НОИ

Бул.“Ал.Стамболийски“№ 62

Валери Якимов,

Илия Илиев

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ОБОРИЩЕ

Дом на културата“Средец“

Ул.“Кракра“ № 2А

Георги Димитров,

Величка Грънчарова

 

22.10.2019 г./18:00ч

СЕРДИКА

Синдикален дом на културата на транспортните работници в България- клон София, бул."Кн.Мария Луиза"№106

Надя Ангелова,

Владимир Иванов,

Даниела Цекова

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ПОДУЯНЕ

49 СОУ „Бенито Хуарес", Актова зала
ул."Константин Фотинов" №4

Силвия Качулкова, Илия Илиев, Васил Кацов

23.10.2019 г./18:30ч.

СЛАТИНА

Зала Универсиада

Мария Георгиева

22.10.2019 г./18:00ч.

ИЗГРЕВ

Зала -  ул. А.Чехов 16а, ет.2

Полина Витанова

Снежана Кондева

Михаела Димитрова-Влавиану    

 

22.10.2019 г./18:30ч.

ЛОЗЕНЕЦ

Аула , Биологически факултет на СУ

Метин Сюлейман,

Стоян Кожухаров

21.10.2019 г./18:00ч.

ТРИАДИЦА

НДК, зала 3, ет. 7

Надя Ангелова,

Роман Дражев,

Ивелина Виденова

 

16.10.2019г./ 18:00ч.

1-35 СИК

17.10.2019г./ 18:00ч.

36-77 СИК

КРАСНА ПОЛЯНА

123 СОУ „Ст. Стамболов“

Виолета Темелкова,

Огнян Кронев

21.10.2019г./18:00ч

ИЛИНДЕН

ПГТЕ „Хенри Форд"

Виолета Темелкова,

Огнян Кронев

21.10.2019г-18.00 часа-

1-36 СИК

 

22-10-2019г- 18.00 часа

37-71 СИК

НАДЕЖДА

153 ПГ „Неофит Рилски"

Христианна Василева,

Диан Асенов

22.10.2019г./18:00 часа

ИСКЪР

Дом на културата „Искър",
бул. „Кръстю Пастухов"№23

Борка Паракозова

Евгений Пепелянков

 

17.10.2019г, 18.10.2019г, 21.10.2019г, 22.10.2019г

18.00 часа

МЛАДОСТ

144 СОУ

Живка Котева,

Борис Ефтимов,

Даниел Стоянов

23.10.2019г./18.30ч.

СТУДЕНТСКИ

МГУ

Надя Ангелова,

Метин Сюлейман

19.10.2019г./9.30ч.-

1-36 СИК

 

19.10.2019г./12.30ч.

37-73 СИК

ВИТОША

ОКИ-Красно село

Стоян Кожухаров,

Таня Дишлиева

22.10.2019г./18:30ч.

ОВЧА КУПЕЛ

88 СОУ

Христианна Василева, Венцеслав Йотов

16.10.2019г./17:30ч.

1-40 СИК- 90СОУ,

 

17.10.2019г./ 17:30ч

41-68СИК- 79СОУ,

 

21.10.2019./ 17:30ч

69-97-СИК

79СОУ,

 

22.10.2019г./ 17:30ч

 8-132-

90СОУ

ЛЮЛИН

 

Соня Василева ,

Силвия Качулкова

23.10.2019г./18:00 ч,

ВРЪБНИЦА

74 СУ „Гоце Делчев“, ет. 2, актова зала

Валери Якимов

Мариника Якова

21.10.2019г./18:30ч.

НОВИ ИСКЪР

Читалище“Христо Ботев“

Силвия Качулкова,

Васил Кацов

 

22.10.2019г./18:30ч.

КРЕМИКОВЦИ

Дом на Културата, гр. Бухово

Виолета Темелкова,

 

23.10.2019г./17:00ч.

ПАНЧАРЕВО

Салон на Читалище -с.Панчарево

Виолета Темелкова,

Дарина Пачева

Бригита Костова-Атанасова

 

23.10.2019г./18:00ч.

 

БАНКЯ

Актова зала на 78 СОУ

Жана Иванова,

Силвия Качулкова,

Васил Кацов

  1. Да се изпрати на районните администрации примерен образец на секционни протоколи , като посочените администрации следва да осигурят необходим брой копия от тях за провеждане на обученията.

 Решението на ОИК подлежи на оспорване в тридневен срок от обявяването пред ЦИК по реда на чл. 88 от ИК

Председател: Полина Василева Витанова

Секретар: Жана Бориславова Иванова

* Публикувано на 09.10.2019 в 18:18 часа

Календар

Решения

  • № 791-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Слатина“

  • № 790-МИ / 12.10.2019

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Оборище“

  • № 789-МИ / 12.10.2019

    относно: Определяне броя на подвижните секционни избирателни комисии на територията на Столична община

всички решения