Общинска избирателна комисия Столична


РЕШЕНИЕ
№ 691-МИ
Столична, 25.09.2019

ОТНОСНО: Определяне чрез жребий на реда за представяне на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати в диспутите по БНТ-2 и Радио София, за провеждане на изборите на 27 октомври 2019 г.

С решение № 1097-МИ от 13.09.2019 г. на ЦИК, е регламентирана процедура за теглене на жребий за определяне на реда за представяне в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ на регистрираните в ОИК партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г. На територията на Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК) регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ са – БНТ-2 и Радио София.

Предвид изложеното и на основание чл. 87, ал. 1, т.1, чл. 196, ал. 3 от ИК, и Решение № 1097-МИ от 13.09.2019 г. на ЦИК , Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК)

Р Е Ш И:

Обявява следната поредност за представяне в диспутите по БНТ-2 и Радио София, на партиите, коалициите, местните коалиции и независимите кандидати, участващи в  изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г. на територията на Столична община, както следва:

  1. ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
  2. НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ ВЕСЕЛИНОВ- независим кандидат за кмет на район Витоша
  3. СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА КРУМОВА- независим кандидат за кмет на кметство Доброславци
  4. ГЕОРГИ МИЛАНОВ МИЛАНОВ- независим кандидат за кмет на район Красна поляна
  5. ГЕРГИН АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВ- независим кандидат за общински съветник
  6. ПП Глас Народен
  7. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
  8. МАЯ БОЖИДАРОВА МАНОЛОВА- НАЙДЕНОВА- независим кандидат за кмет на Столична община
  9. ДИМИТЪР БЛАГОЕВ АСЕНОВ- независим кандидат за кмет на кметство Волуяк
  10. ПП Съюз на свободните демократи
  11. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  12. Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  13. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  14. САМУИЛ ЧАВДАРОВ ПОПОВ- независим кандидат за кмет на кметство Бистрица
  15. Движение за права и свободи – ДПС
  16. КРАСИМИР СТАНЧЕВ ГЬОРЕВ- независим кандидат за кмет на кметство Кокаляне
  17. ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
  18. БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ- независим кандидат за общински съветник в Столична община
  19. РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВ- независим кандидат за кмет на Столична община
  20. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  21. Радикалдемократическа партия в България
  22. коалиция Ние, Гражданите
  23. партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ
  24. ДВИЖЕНИЕ 21
  25. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
  26. ИВО ВАСИЛЕВ ПИПЕРОВ- независим кандидат за кмет на район Банкя
  27. ВАСИЛ БОЖИДАРОВ ЦОЛОВ- независим кандидат за кмет на район Оборище
  28. Българска демократична общност
  29. РОСИЦА СТОЯНЧОВА СТОЯНЧОВА- независим кандидат за кмет на кметство Горни Богров
  30. ВОЛЯ
  31. ЛИЛИЯ ПЕТРОВА ДОНКОВА- независим кандидат за кмет на район Кремиковци
  32. СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
  33. ПП ДВИЖЕНИЕ „НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
  34. ДЕТЕЛИНА ВАСИЛЕВА ЧОБАНОВА- независим кандидат за кмет на кметство Бухово
  35. СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
  36. МК ГЕРБ /СДС/
  37. коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
  38. НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГЮРОВ- независим кандидат за кмет на район Панчарево
  39. ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  40. ЦВЕТАНКА ВАСИЛЕВА ЗДРАВКОВА- независим кандидат за кмет на кметство Владая
  41. МК Движение България на гражданите /ДБГ, ЗНС, НДСВ/
  42. ПП АТАКА
  43. АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ВАКЛИН- независим кандидат за общински съветник в Столична община
  44. ПП БЗНС
  45. БОРИС БОРИСЛАВОВ БОНЕВ- независим кандидат за кмет на Столична община
  46. ЕЛЕОНОРА МИТКОВА АНГЕЛОВА- независим кандидат за кмет на кметство Яна
  47. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  48. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
  49. Национална Републиканска партия
  50. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
  51. ПП СВОБОДА
  52. Политическа партия МИР
  53. ЕВЕЛИНА ЛАТИЯН ЯНКОВА- независим кандидат за кмет на кметство Иваняне
  54. ИВАЙЛО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ- независим кандидат за кмет на кметство Мрамор
  55. ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ИГНАТОВ- независим кандидат за кмет на кметство Житен
  56. ПП ПОДЕМ
  57. Движение ЗАЕДНО за промяна
  58. РУМЯНА СТОЯНЧОВА РАДЕВА- независим кандидат за кмет на кметство Долни Богров
  59. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  60. ВЪЗРАЖДАНЕ
  61. МК НФСБ /НФСБ, ДСБ Радикали/
  62. БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
  63. СТЕФАН КИРИЛОВ СТЕФАНОВ- независим кандидат за кмет на район Младост

Решението подлежи на оспорване пред ЦИК по реда на чл. 88 от ИК.

 

Председател: Полина Василева Витанова

Секретар: Жана Бориславова Иванова

* Публикувано на 25.09.2019 в 19:29 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 1243-МИ / 12.05.2021

    относно: предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), назначен за член на Централна избирателна комисия и обявяване за избран на следващия в листата.

  • № 1241-МИ / 21.04.2021

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на Коалиция от партии - „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), избран за народен представител в четиридесет и петото народно събрание и обявяване за избран на следващия в листата.

  • № 1240-МИ / 31.01.2020

    относно: прекратяване пълномощията на Михаил Иванов Ставрев, общински съветник от Коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ.

всички решения