Общинска избирателна комисия Столична


РЕШЕНИЕ
№ 33-МИ
Столична, 10.09.2019

ОТНОСНО: Разпределение  на  членовете на Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град във връзка с обезпечаване на работата по административните райони.  

 

На основание чл. 87, ал. 1, т.1 Изборния кодекс и във връзка, Общинска избирателна комисия в Столична община , област София-град (ОИК),

РЕШИ:

1.Във връзка с оптимизиране на работата и администриране на дейността на комисията по административните райони в община Столична, членовете на ОИК, се разпределят в групи по райони, както следва:

 

           

РАЙОН

Членове на ОИК

  1.  

СРЕДЕЦ

  1. Васил Николаев Бояджиев
  2. Благомира Димитрова Андонова
  3. Владимир Добрев Иванов
  1.  

КРАСНО СЕЛО

1.      Бригита Емилова Костова-Атанасова

2.      Антоанета Захариева Крумова

3.      Таня Андонова Дишлиева

4.      Метин Мехмед Сюлейман

5.      Стоян Красимиров Кожухаров

  1.  

ВЪЗРАЖДАНЕ

1.      Илия Константинов Илиев

2.      Марио Спасимиров Пешев

3.      Мария Генчева Георгиева

  1.  

ОБОРИЩЕ

1.      Евгений Кирилов Пепелянков

2.      Георги Константинов Димитров

3.      Михаела Методиева Димитрова-Влавиану

4.      Ивайло Веселинов Василев

  1.  

СЕРДИКА

1.      Владимир Добрев Иванов

2.      Марио Спасимиров Пешев

3.      Ясен Георгиев Стоев

4.      Даниела Алексиева Цекова

  1.  

ПОДУЯНЕ

1.      Благомира Димитрова Андонова

2.      Илия Константинов Илиев

3.      Красимира Маринова Шабанова

  1.  

СЛАТИНА

1.      Мария Генчева Георгиева

2.      Ясен Георгиев Стоев

3.      Жана Бориславова Иванова

  1.  

ИЗГРЕВ

1.      Снежана Младенова Кондева

2.      Метин Мехмед Сюлейман

3.      Надя Радева Динчева

  1.  

ЛОЗЕНЕЦ

1.      Надя Асенова Ангелова

2.      Стоян Красимиров Кожухаров

3.      Метин Мехмед Сюлейман

4.      Ивелина Иванова Виденова

  1.  

ТРИАДИЦА

1.      Надя Асенова Ангелова

2.      Метин Мехмед Сюлейман

3.      Роман Чавдаров Дражев

4.      Живка Василева Котева

5.      Ивелина Иванова Виденова

  1.  

КРАСНА ПОЛЯНА

1.      Борис Стоянов Евтимов

2.      Роман Чавдаров Дражев

3.      Силвия Захариева Качулкова

  1.  

ИЛИНДЕН

1.      Диян Сашов Асенов

2.      Роман Чавдаров Дражев

3.      Надя Радева Динчева

  1.  

НАДЕЖДА

1.      Соня Боянова Василева

2.      Огнян Костов Кронев

3.      Даниела Алексиева Цекова

4.      Ивайло Веселинов Василев

  1.  

ИСКЪР

1.      Борка Тодорова Паракозова

2.      Красимира Маринова Шабанова

3.      Евгений Кирилов Пепелянков

  1.  

МЛАДОСТ

1.      Живка Василева Котева

2.      Борис Стоянов Евтимов

3.      Метин Мехмед Сюлейман

4.      Даниел Иванов Стоянов

5.      Диян Сашов Асенов

  1.  

СТУДЕНТСКИ

1.      Надя Асенова Ангелова

2.      Метин Мехмед Сюлейман

3.      Снежана Младенова Кондева

4.      Даниел Иванов Стоянов

  1.  

ВИТОША

1.      Стоян Красимиров Кожухаров

2.      Антоанета Захариева Крумова

3.      Таня Андонова Дишлиева

4.      Метин Мехмед Сюлейман

  1.  

ОВЧА КУПЕЛ

1.      Христианна Василева Василева

2.      Венцеслав Василев Йотов

  1.  

ЛЮЛИН

1.      Даниела Алексиева Цекова 

2.      Соня Боянова Василева

3.      Силвия Захариева Качулкова

  1.  

ВРЪБНИЦА

1.      Валери Георгиев Якимов

2.      Мариника Иванова Якова

3.      Илко Василев Илиев

  1.  

НОВИ ИСКЪР

1.      Мариника Иванова Якова

2.      Михаела Методиева Димитрова-Влавиану

3.      Силвия Захариева Качулкова

4.      Васил Георгиев Кацов

  1.  

КРЕМИКОВЦИ

1.      Георги Константинов Димитров

2.      Васил Николаев Бояджиев

3.      Борка Тодорова Паракозова

4.      Виолета Красимирова Темелкова-Петрова

  1.  

ПАНЧАРЕВО

1.      Бригита Емилова Костова-Атанасова

2.      Дарина Маркова Пачева

3.      Виолета Красимирова Темелкова-Петрова

  1.  

БАНКЯ

1.      Жана Бориславова Иванова

2.      Васил Георгиев Кацов

 

  1. Определя работна група по разглеждане на жалби и сигнали и изготвяне на проекти за решения в състав от следните членове:

Виолета Красимирова Темелкова-Петрова, Христианна Василева Василева, Благомира Димитрова Андонова, Таня Андонова Дишлиева, Бригита Емилова Костова-Атанасова, като всички останали членове могат да участват в работата на групата.

 

 

Решението на ОИК подлежи на оспорване пред ЦИК по реда на чл. 88 от ИК.

Председател: Полина Василева Витанова

Секретар: Жана Бориславова Иванова

* Публикувано на 10.09.2019 в 18:09 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 1237-МИ / 07.11.2019

    относно: Протокол на членовете на СИК 224614017, район Искър, Столична община, вх. № 1406/06.11.2019 г.

  • № 1236-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба срещу член на избирателна комисия, подадена от Велина Бакалова, вх. № 1405/05.11.2019 г.

  • № 1235-МИ / 07.11.2019

    относно: Жалба от членовете на СИК 21, район Изгрев, вх. № 1398/05.11.2019 г.

всички решения