Общинска избирателна комисия София
РЕШЕНИЕ
№ 1002-МИ/НР
София, 15.10.2015
ОТНОСНО: Утвърждаване на график за обучение на членовете на секционни избирателни комисии
Във връзка с насрочените за 25.10.2015г. избори за общински съветници и за кметове, както и за произвеждането на национален референдум, Общинската избирателна комисия в Столична община следва да извърши обучение на членовете на секционните избирателни комисии на територията на Столична община,
поради което и на основание чл. 87, ал. 1, т. 4 от ИК, Общинска избирателна комисия в Столична община, област София-град (ОИК)
РЕШИ:
Дата/час за обучение |
Административен район/място на обучение |
обучители |
21.10.2015 18.00 часа |
СРЕДЕЦ ФНТС в България
|
Мария Георгиева Боряна Захариева |
18.10.2015г.-две групи 16.00-18.00 часа 18.00-20.00часа |
КРАСНО СЕЛО ОКИ Красно село |
Стоян Кожухаров Валери Ботев |
22.10.2015г. 18.00 часа |
ВЪЗРАЖДАНЕ Зала НОИ Бул.“Ал.Стамболийски“№ 62 |
Мария Георгиева Боряна Захариева |
19.10.2015г. 18.00 часа |
ОБОРИЩЕ Дом на културата“Средец“ Ул.“Кракра“ № 2А |
Венцеслав Йотов, Диляна Иванова
|
20.10.2015г. 18.00 часа |
СЕРДИКА Синдикален дом на културата на транспортните работници в България |
Венцеслав Йотов, Диляна Иванова |
21.10.2015г. 18.00 часа |
ПОДУЯНЕ 49 СОУ „Бенито Хуарес", Актова зала |
Любомир Ковачев, Наталия Илиева, Диляна Иванова |
19.10.2015 18.30 часа |
СЛАТИНА Зала Универсиада |
Мария Георгиева, Боряна Захариева |
19.10.2015г 18.00 часа |
ИЗГРЕВ Зала - ул. А.Чехов 16а, ет.2 |
Полина Витанова, Иван Гебрелиев |
21.10.2015г. 18.30 часа |
ЛОЗЕНЕЦ Аула , Биологически факултет на СУ |
Полина Витанова, Иван Гебрелиев |
20.10.2015г., 18.00 часа |
ТРИАДИЦА Аула - СБАЛАГ Майчин дом |
Полина Витанова, Иван Гебрелиев |
19.10.2015г. 18.00 часа |
КРАСНА ПОЛЯНА 123 СОУ |
Валери Цолов, Георги Владимиров |
19.10.2015 18.00 часа |
ИЛИНДЕН ПГТЕ „Хенри Форд" |
Виолета Темелкова, Жана Иванова |
21.10.2015 18.00 часа |
НАДЕЖДА 153 ПГ „Неофит Рилски" |
Виолета Темелкова, Михайл Петров |
19.10.2015г. 18.00 часа |
ИСКЪР Дом на културата „Искър", |
Любомир Ковачев, Наталия Илиева Стоян Кожухаров |
20.10.2015 и 21.10.2015 18.00 часа |
МЛАДОСТ 145 СОУ |
Живка Котева, Веселина Кирилова-Стаменова, |
22.10.2015г. 18.00 часа |
СТУДЕНТСКИ УНСС, зала 2005 |
Полина Витанова, Иван Гебрелиев |
21.10.2015г. 18.00 часа |
ВИТОША ОКИ-Красно село |
Стоян Кожухаров, Валери Ботев |
22.10.2015г. 18.00 часа |
ОВЧА КУПЕЛ 88 СОУ |
Валери Цолов, Жана Иванова |
20.10.2015г. и 21.10.2015г. 18.00 часа |
ЛЮЛИН 56 СОУ |
Соня Василева , Иван Колев |
19.10.2015г. 18.00 часа |
ВРЪБНИЦА 140 СОУ |
Соня Василева, Иван Колев |
19.10.2015г. 18.30 часа |
НОВИ ИСКЪР Читалище“Христо Ботев“ |
Живка Котева, Веселина Кирилова-Стаменова,
|
20.10.2015г. 18.00 часа |
КРЕМИКОВЦИ Народно Читалище „Светлина -Кремиковци 1906" |
Виолета Темелкова, Михайл Петров |
22.10.2015г. 18.00 часа |
ПАНЧАРЕВО Салон на Читалище -с.Панчарево |
Виолета Темелкова, Михайл Петров |
20.10.2015г. 18.00 часа |
БАНКЯ Актова зала на 78 СОУ |
Валери Цолов, Жана Иванова |
Решението на ОИК подлежи на оспорване пред ЦИК по реда на чл. 88 от ИК
Председател: Диляна Цвяткова Иванова
Секретар: Жана Бориславова Иванова
* Публикувано на 15.10.2015 в 19:11 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на МК „БСП лява България“, поради смърт и обявяване за избран на следващия в листата.
относно: определяне на членове на ОИК, които да присъстват при отваряне/разпечатване на помещението за съхранение на изборните книжа и материали, съгласно Решение 2662-МИ/НР от 18.10.2015 г. на ЦИК.
относно: утвърждаване образец на декларация по чл. 35, ал.1, т. 1, във връзка с чл. 36 от Закона за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество